Суд відмовив "112 Україна" у задоволенні позову проти Нацради


Окружний адміністративний суд Києва розглянув заяву про забезпечення позову від "112 Україна" про зупинення дії рішень Нацради з питань телебачення та радіомовлення і ухвалив відмовити у її задоволенні

Про це повідомляється на сайті ОАСК. Об этом сообщает tp0472.in.ua со ссылкой на СМИ.

Розглянувши докази та доводи заявника щодо необхідності вжиття заходів забезпечення позову, суд прийшов до висновку, що не вбачає підстав для задоволення відповідної заяви.

"Наразі позивачами не надано суду достатніх доказів в обґрунтування заяви та належних доказів наявності очевидної небезпеки заподіяння шкоди їх правам, свободам та інтересам до ухвалення рішення у справі", — наголосили у суді.

Нагадаємо, до суду надійшла заява про забезпечення позову від п’яти телерадіоорганізацій, які здійснюють мовлення під емблемою "112 Україна", у якій вони просили суд зупинити дію рішень Нацради та зобов’язати відповідного провайдера поновити надання позивачам послуг з розповсюдження у цифровому форматі телевізійних програм у повному обсязі.

Водночас, суд відкрив провадження у справі щодо визнання протиправними та скасування рішення Нацради щодо відмови у продовженні строку дії ліцензії на мовлення для п’яти телерадіоорганізацій, які здійснюють мовлення під емблемою "112 Україна". ОАСК здійснюватиме розгляд даної справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

  • Власнику телеканалів ZIK, NewsOne і 112 Україна Тарасу Козаку повідомили про підозру у тероризмі та відмиванні коштів

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/sud_vidmovyv_quot112_ukrayinaquot_u_zadovolenni_pozovu_proty_nacrady”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя