Порошенко заявив, що скорочення Комітету у справах ветеранів – це постріл у спину армії

Порошенка впевнений, що ліквідація Комітету може бути першим кроком до згортання державної політики щодо соціального захисту ветерані — Порошенко заявив, що скорочення Комітету у справах ветеранів – це постріл у спину армії
Порошенка впевнений, що ліквідація Комітету може бути першим кроком до згортання державної політики щодо соціального захисту ветерані
Скорочення Комітету може призвести до ліквідації стратегічно важливого Міністерства у справах ветеранів, — вважає Порошенко Об этом сообщает agrimpasa.in.ua со ссылкой на СМИ.


Лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко заявив, що скорочення Комітету у справах ветеранів у Верховній Раді — це ще один постріл у спину армії.


Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.


За словами Порошенка, це «перший крок до згортання державної політики щодо захисників — соціального захисту ветеранів, членів їх родин, родин загиблих, учасників Революції Гідності».


На думку п’ятого президента України, скорочення Комітету може призвести до ліквідації стратегічно важливого Міністерства у справах ветеранів.


«У всіх державах, які беруть участь у збройних конфліктах, є Міністерства ветеранів — у США, Китаї, Японії, Канаді, Хорватії, Австралії, Новій Зеландії, Франції, Південній Кореї. І зберегти його функціонування в Україні є надзвичайно важливим. Підтримку Міністерству ветеранів України вже надали наші країни-партнери: США, Канада, Великобританія», — наголосив лідер партії «Європейська солідарність».


Порошенко висловив сподівання, що «у новообраних депутатів вистачить здорового глузду прийняти правильне політичне рішення».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/poroshenko-zayaviv-shcho-skorochennya-komitetu-u-spravah-veteraniv-ce-postril-u-spinu-armiji-617815.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя