Віцепрем’єр Італії заявив, що його хотіло вбити «українське угруповання»


Віцепрем’єр і міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні заявив, що його хотіло вбити «українське угруповання».

Про це повідомляє Новое время з посиланням на Аnsa.

«Це була одна з багатьох загроз смерті, які надходили мені кожен день. Спецслужби говорили про українську групу, яка намагалася мене вбити. Я радий, що це допомогло розкрити божевільний арсенал (зброї — ред)», — сказав він.

За словами Сальвіні, він вважає, що «ніколи не робив нічого поганого з українцями».

Раніше на півночі Італії під час обшуків у членів ультраправих угруповань вилучили арсенал зброї. У рамках слідчих дій були затримані троє осіб, в тому числі 60-річний Фабіо Дель Берджоло, колишній митний інспектор, який у 2001 році балотувався в Сенат від ультраправої групи Forza Nuova. Вони можуть бути пов’язані з найманцями на Донбасі.

Нагадаємо, що Сальвіні часто пов’язують з Росією. Так, раніше видання BuzzFeed оприлюднило розшифровку бесіди представників Сальвіні з росіянами про фінансування партії Ліга з допомогою поставок нафти. До цього італійська газета L’Espresso писала, що Ліга отримала мільйони євро від Росії.

Сам віцепрем’єр і міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні заявив, що не брав«ни рубля, ни водки» у Росії на фінансування своєї політичної партії Ліга Півночі.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/vitsepremyer-italiyi-zaiavyv-shcho-yoho-khotilo-vb-ukrayinske-uhrupovannia/” Об этом сообщает rnbee.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя