За грантової підтримки від Житомирської ОДА в області пройшли два пластових таборування

15.07 11:41
Протягом двох місяців відокремлений пластовий підрозділ «Станиця Житомир» проводив таборування в рамках грантової підтримки Житомирської ОДА – 2019.
За грантової підтримки від Житомирської ОДА в області пройшли два пластових таборування

Більше 50 дітей познайомилися з Пластом та пройшли навчання з мандрівництва. Протягом кожного таборування учасники навчалися надавати першу медичну допомогу, вирушали у сплав на байдарках, плели гамак та вивчили лайфхаки здорового способу життя. Також для них проводилися інтелектуальні та рухливі ігри.Таборування проходили у с. Дениші поблизу скельного масиву.

«На таборах діти та молодь познайомилися з основами туризму та скаутським рухом, жили в наметах біля скель та готували собі їжу на польовій кухні. Такий відпочинок загартовує молодь, а діти стають самостійнішими та здоровішими», – наголошують організатори таборів.Перше таборування «Свято весни» проходило 17-19 травня, а табір ««Станичний пластовий табір» тривав 10 днів – з 25 червня по 2 липня.Нагадаємо, що знайомство з пластовими таборами відбулося на майдані ім. С.П. Корольова, де було показано умови, в яких житимуть учасники, та продемонстровано пластові активності.

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/129026-za-grantovoyi-pdtrimki-vd-zhitomirskoyi-oda-v-oblast-proyshli-dva-plastovih-taboruvannya.html” Об этом сообщает news-w.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя