13-17 травня - Європейський тиждень громадського здоров’я

З 13 до 17 травня Європа відзначає тиждень громадського здоров’я, протягом якого заплановано більше 70-ти святкових подій, — інформує Центр громадського здоров’я МОЗ України.

13-17 травня — Європейський тиждень громадського здоров’я


Виконавчий директор Європейського тижня громадського здоров’я Дінеке Пагет зазначила: ʺМи ініціювали Європейський тиждень громадського здоров’я для того, щоб показати повну картину здоров’я населення, співпрацюючи з нашими європейськими партнерами. Громадське здоров’я виходить далеко за межі охорони здоров’я, оскільки охоплює усі дисципліни. І цей тиждень також виходить далеко за межі Європейського Союзу – ми охоплюємо 53 країни Європейського регіону ВООЗ. Всі ми маємо право на здоров’я і ​​наше здоров’я потребує захистуʺ. Об этом сообщает vestochka.in.ua со ссылкой на СМИ.


Тиждень здоров’я організовано за ініціативи Європейського регіонального бюро ВООЗ. Кожен день присвячено окремому питанню здоров’я населення:


  • 13 травня: фізична активність;

  • 14 травня: здорове довкілля;

  • 15 травня: піклування задля здоров’я. Довіра між медичними працівниками та пацієнтами;

  • 16 травня: здорове харчування;

  • 17 травня: психічне здоров’я молоді.Детальніше про події до кожної теми можна дізнатися тут.


Також організатори пропонують громадськості проявляти ініціативу та надали можливість для створення власного заходу з метою популяризації здоров’я. Створити власну подію можна на сторінці Європейського тижня громадського здоров’я.


Нагадуємо, що в Україні цьогоріч тиждень громадського здоров’я проводився за ініціативи уряду з 6-го до 13-го квітня.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/1317_travnya__yevropeyskyy_tyzhden_gromadskogo_zdorovya_315760.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя