Завтра у школі № 27 м. Житомира відновлять навчання

Завтра у школі № 27 м. Житомира відновлять навчання

Таке рішення прийнято під час позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ І НС, — інформує прес-служба міськради. Об этом сообщает sharepix.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні, 11 березня, комісією було заслухано інформацію головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ярослава Бойченка та представника Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» А.С. Крицького про результати епідеміологічного розслідування групового захворювання дітей в загальноосвітній школі № 28 м. Житомир, а також директора департаменту освіти міської ради Валентина Арендарчука.


У результаті засідання було прийнято рішення про відновлення освітнього процесу в ЗОШ №28 з 12 березня


Голова комісії, заступник міського голови Сергій Кондратюк резюмував: «За офіційною інформацією Житомирського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області від 11.03.2019 результати повторних бактеріологічних досліджень працівників їдальні школи №28 є від’ємними.Спалах гострої кишкової інфекції в ЗОШ № локалізовано та ліквідовано. Тому із завтрашнього дня навчальний процес у цьому закладі буде відновлено».


Нагадаємо, рішення про призупинення освітнього процесу ЗОШ №28 на сім днів з 1 березня було прийнято у зв’язку із зареєстрованими 28 лютого випадками гастроентероколіту серед учнів закладу.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Osvita/zavtra-u-shkoli--27-m-zhitomira-vidnovlyat-navchannya-10820855.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя