Посол КНДР в Італії попросив політичного притулку, – ЗМІ – новини ZIK.UA

четвер, 3 січня, 2019, 13:16 Світ

  • Читать эту новость на русском


Посол КНДР в Італії попросив політичного притулку, – ЗМІ

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images UkraineВиконувач обов’язків посла Північної Кореї в Італії подав запит на отримання притулку для себе і своєї родини. Родина 48-річного дипломата Чо Сон Гіля наразі перебуває під охороною італійської влади. Об этом сообщает 10kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомило у четвер південнокорейське агентство Yonhap без посилання на джерела інформації, інформує "Громадське".


«Інформацію не змогли підтвердити ні у південнокорейській службі безпеки, ні в інших відомствах. Водночас південнокорейські ЗМІ пишуть, що Чо Сон Гіль подав клопотання щодо надання притулку ще у грудні 2018 року», – йдеться у повідомленні.


Чо Сон Гіль виконував обов’язки посла КНДР у Римі з жовтня 2017 року. Попереднього посла Північної Кореї видворили з Італії після чергових ракетних випробувань Пхеньяна.


У разі підтвердження інформації щодо запиту на притулок Чо Сон Гіль стане найбільш високопоставленим дипломатом, котрий втік із КНДР. У 2016 році до Південної Кореї втік колишній заступник посла Північної Кореї у Великій Британії. Зазвичай інформація про дипломатів-перебіжчиків з Північної Кореї спливає нечасто. Однак південнокорейські ЗМІ пишуть, що від 2015 року до їхньої країни вже втекло чимало дипломатів із Півночі.


Загалом же після завершення Корейської війни 1950-1953 років близько 30 тисяч жителів Північної Кореї втекли до Південної Кореї, більшість із них – через територію Китаю.
Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2019/01/03/posol_kndr_v_italii_poprosyv_politychnogo_prytulku__zmi_1481515”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя