Вдалий тиждень для борців Покровської ДЮСШ

Вдалий тиждень для борців Покровської  ДЮСШ
Вдалий тиждень видався для вихованців ДЮСШ Покровська з боротьби вільної.
Так, 22-23 грудня в місті Малині Житомирської області пройшов Всеукраїнський турнір «Крок до Олімпу» з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2005-2006 рр.н. і молодше. У своїй ваговій категорії ІІ місце виборов вихованець ДЮСШ м. Покровська Селезньов Данило. А 25 грудня в м. Маріуполь на базі СК «Азовець » відбувся турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат на призи Діда Мороза та Снігуроньки.
IMG b9cf8a43db6ab05e228012d61163706b V
У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з різних міст Донецької області, серед яких і вихованці ДЮСШ м. Покровська, які показали гарний результат (тренер Туяхов Олександр). У своїй ваговій категорії ІІІ місце зайняв: Безбородов Кирило; ІІ місце Селезньов Данило, Ярова Дарина, Яровий Михайло, Бєлоус Сергій, а переможцем турніру став Ткачьов Михайло.