Поліція Франківщини попереджає про небезпеку використання феєрверків

Поліція Франківщини попереджає про небезпеку використання феєрверків
Піротехнічні вибухові знаряддя та феєрверк часто стають невід’ємним атрибутом новорічних та різдвяних свят.

В цей період піротехнічні засоби користуються підвищеним попитом, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА. Об этом сообщает dikktor-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Застосування піротехніки та феєрверків не завжди сприяє формуванню святкового настрою, адже призводить до негативних наслідків. Тому з метою недопущення надзвичайних подій з використанням піротехнічних виробів працівники прикарпатської поліції звертаються до громадян з проханням купувати піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах, що мають відповідні ліцензії, сертифікати та інструкції на продукцію, яку вони реалізовують. Зокрема, здійснюючи покупку, необхідно переглянути у продавця відповідні документи, які підтверджують якість піротехнічних виробів, що продаються, а саме — сертифікат якості.

Звертаємо вашу увагу: категорично забороняється продавати побутові піротехнічні вироби неповнолітнім! Правоохоронці просять батьків, наглядати за своїми дітьми! Не дозволяйте їм самостійно купувати і використовувати вибухонебезпечні забавки! Також забороняється продаж піротехніки на ринках та на вулицях у дрібно-роздрібній торгівлі. У разі порушення вимог цих правил громадяни несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Йдеться про статтю 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме — порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу з конфіскацією піротехнічних засобів.

Правоохоронці Івано-Франківщини звертаються до жителів області із проханням повідомляти до поліції про всі факти порушень встановлених правил обігу піротехніки за телефоном 102.

Читайте також: Рух зупинено: в Івано-Франківську протестують власники авто з єврономерами


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/56153-politsiia-frankivshchyny-poperedzhaie-pro-nebezpeku-pry-vykorystanni-pirotekhniky-ta-feierverkiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя