Небайдужих просять допомогти врятувати життя малесенької Віолетти з Болехова

news-image: Небайдужих просять допомогти врятувати життя малесенької Віолетти з Болехова
Марунчак Віолетта Юріївна народилась передчасно, 29 жовтня з вагою 1765 г.

Мама народжувала в кареті швидкої допомоги, стався розрив матки, і дитина і мама чудом залишилися живі. Рятували їх в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі. Про це в мережі розповіла учасниця асоціації батьків передчасно народжених дітей "Ранні Пташки" Анна Ленів. Об этом сообщает seafarersjournal.in.ua со ссылкой на СМИ.

"У дівчинки весь період були страшні судоми, дитина викручувалась від болю, обстеження виявили що у Віолетти нефролітіаз обох нирок та вроджена дисметаболічна нефропатія. Дитина має в нирках два камінці товщиною 4 і 6 мм, якщо вони почнуть виходити, то станеться закупорка, і дитина не виживе...", — пише жінка.

Фінансове положення мами критичне, сьогодні для неї сотня гривень це великі гроші... вона вже витратила 30 тисяч суто на лікування дитини.

На понеділок заплановано візит до професора у Львів Наконечний Андрій Йосипович, консультація безкоштовна, але у мами немає коштів навіть щоб довезти маля, окрім того можливо будуть потрібні будуть додаткові дослідження.

Зараз Віолетта знаходиться в обласній дитячій лікарні, у відділенні інтенсивної терапії.

Світлина від Анни Ленів.

"Ми вперше просимо про фінансову допомогу. У мами дійсно складна ситуація в сім‘ї, допомоги немає де шукати... тому Ія звернулась до нашої Асоціації «Ранні пташки» за підтримкою, давайте допоможемо", — благає Анна Ленів.

Мама Марусяк Ія Львівна проживає в смт. Болехів.

Реквізити для допомоги:

Номер карти Приват 4149 4991 1923 9729Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/nebayduzhyh-prosyat-dopomogty-vryatuvaty-zhyttya-malesenkoi-violetty-z-bolehova.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя