Порошенко присвоїв посмертно "Героя України" старшому сержанту Андрію Конопльову

Порошенко присвоїв посмертно "Героя України" старшому сержанту Андрію Конопльову Об этом сообщает kometa-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

" " " , , "

Посмертно "Героя України" отримав старший сержант Андрій Конопльов "за виняткову особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі"

Відповідний указ підписав президент Порошенко, передає його прес-служба.

Андрій Конопльов брав участь у проведенні антитерористичної операції на Донеччині з 10 листопада 2014 року по 23 січня 2015 року у складі 15 окремого гірсько-піхотного батальйону у секторі "С".

За весь період участі в АТО постійно виконував бойові завдання на передовій та брав участь у супроводі доставки боєприпасів, озброєння, військово-технічного майна та продовольства.

Андрій загинув у віці 37 років у результаті прямого попадання танкового снаряда 23 січня 2015 року під Дебальцевим.

Поховали бійця 1 лютого 2015 року у місті Пирятин, де проживав з родиною. Без Андрія лишились дружина з маленькою дитиною і дорослий син.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Poroshenko_prisvoiv_posmertno_Geroya_Ukraini_starshomu_serzhantu_Andriyu_Konoplovu_337189.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя