На відміну від інших, Ляшко не ховається за спинами однопартійців, – Соколовська – новини ZIK.UA

вівторок, 4 грудня, 2018, 17:47 Політика

  • Читать эту новость на русском


На відміну від інших, Ляшко не ховається за спинами однопартійців, – Соколовська

Більшість українських партій і рухів працюють виключно на популістських принципах. До того ж проблемою в Україні є наявність так званих «монопартій» на чолі з їх єдиними лідерами. Тому на цьому фоні вирізняється Радикальна партія Олега Ляшка, лідер якої не ховається за спинами своїх однопартійців, що нетипово для нашого політикуму. Об этом сообщает 20khvylyn.in.ua со ссылкой на СМИ.


Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловила політолог Яніна Соколовська.


Вона переконана: левова частка українських партій і рухів працює виключно на популістських принципах. До того ж, на її думку, в українському політикумі є сили, які називають себе «монопартіями» із їх «монолідерами».


Однак, на її думку, дещо інший підхід до партійного будівництва сьогодні демонструє Радикальна партія, яка напередодні в Києві провела з’їзд. Там керівництво політсили змогло зафіксувати кілька ключових позицій.


«Зокрема, що це партія ідеологічної конструкції, яка на відміну від решти українських політичних сил, має свою народницьку, демократичну, в українському козацькому розумінні, ідеологію», – підкреслила експерт.


На думку політолога, ця політсила також є прикладом спільної командної роботи.


«На відміну від інших політичних партій, їх лідер на з’їзді стоїть не сам, що і демонструє на сцені заходу. За спиною в Ляшка – ті, хто рухає партію. Також лідер не ховається за спинами однопартійців, що нетипово для нашої боязкої політичної сфери», – наголосила політолог.


Як повідомлялось, вчора вперше в історії українського парламентаризму Олег Ляшко прозвітував про роботу у Верховній Раді України. Читайте більше тут:


Згодом директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов зазначав, що звіт фракції Ляшка – приклад відповідальності партії та її лідера. Адже публічність та відкритість є однією із важливих рис сучасного політика.


Політичні партії


Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/12/04/na_vidminu_vid_inshyh_lyashko_ne_hovaietsya_za_spynamy_odnopartiytsiv__1462489”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя