Google розробила додаток, який дозволить відвідувати заблоковані сайти

Google розробила додаток, який дозволить відвідувати заборонені сайти

Інкубатор технологій Jigsaw (Google Ideas) випустив новий додаток Intra. Він дозволить заходити на сайти, які заблоковані в певній країні. Об этом сообщает 4per.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляють "ІТ Новости".

Новий додаток буде створювати між сервером та смартфоном зашифроване з’єднання, яке не дозволятиме провайдеру визначати, які саме сайти відвідує користувач. Як повідомляють розробники, багато країн намагаються приховувати від своїх громадян доступ до певної інформації шляхом блокування ресурсів.

Приміром, в Україні заблокували російську соціальну мережу "Вконтакте", а влада РФ через конфлікт з Павлом Дуровим обмежила доступ росіян до месенджера Telegram.

Маніпуляції з DNS-запитами є однією з форм цензури в світі. Люди перебувають в небезпеці, намагаючись дізнатися, що відбувається насправді,
– зауважив менеджер Jigsaw Джастін Хенк.

Окрім того, розробники наголосили, що за допомогою Intra користувачі отримають змогу відвідувати заборонені сайті і при цьому фактично не порушувати діюче законодавство.

Що таке Jigsaw? Це технологічний інкубатор, створений Google. На даний момент він працює як філія Alphabet Inc. Jigsaw присвячений розумінню глобальних проблем та застосуванню технологічних рішень, від "протидії екстремізму", онлайн-цензури і кібератак, для захисту доступу до інформації.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно


Джерело статті: “http://24tv.ua/techno/google_rozrobila_dodatok_yakiy_dozvolit_vidviduvati_zablokovani_sayti_n1043766”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя