Аргентинський кокаїн таки потрапив до Москви: Машу Захарову висміяли за хвастощі своїм гуру (фотофакт)

Тупість "любителів шпиля Солсберійського собору" виявилася заразною...

Марія Захарова Об этом сообщает from-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

У мережі висміяли нове одкровення від представниці російського Міністерства закордонних справ Марії Захарової, передають Патріоти України.

Цього разу на своїй сторінці у мережі вона показала нібито свого наставника Олексія Маслова, який зараз живе і працює в Лондоні. На знімках він зображений під час занять кунг-фу.

Користувачі поставилися до цього зізнання з іронією. "А я все думаю, звідки цей образ мавпи?!", "Вчив Машу "Калинку" танцювати", "Це він Вас вчив брехати без перерви?" — пишуть вони в коментарях.

А політолог Олексій Голобуцький побачив тут зв’язок Захарової з КДБ. "Тут навіть великого напису на грудях не треба — і так яскравіше від зорі світового комунізму сяє "КейДжіБі". Не те, щоб хтось сумнівався, де, хто і для чого готував Машу. Але, здається, тупість "любителів шпиля Солсберійського собору" заразна...", — написав він.Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/zhaby/arhentynskyi-kokain-taky-potrapyv-do-moskvy-mashu-zakharovu-vysmiialy-za-khvastoshchi-svoim-huru-fotofakt-249640.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя