Олланд: Росія є партнером, якого треба тримати на належній дистанції

<span>Колишній президент Франції Франсуа Олланд</span> — Олланд: Росія є партнером, якого треба тримати на належній дистанції
Фото з відкритих джерел
Колишній президент Франції Франсуа Олланд
На думку французького політика, режим санкцій проти Росії мусить бути збережений, і перспектива його полегшення не є вельми доречною Об этом сообщает vashgorod.in.ua со ссылкой на СМИ.


Євросоюз мусить розмовляти з Росією, бо вона є партнером, але таким партнером, якого варто тримати на належній дистанції і всіляким чином намагатися обмежувати його прагнення до збільшення свого впливу. Про це заявив колишній президент Франції Франсуа Олланд в інтерв’ю «Прямому».


«Європейський союз мусить розмовляти з Росією. Бо, погодьтеся, Росія є партнером. Однак таким партнером, якого варто тримати на належній дистанції і всіляким чином намагатися обмежувати його прагнення до збільшення свого впливу. Проте необхідність говорити з Путіним таки залишається актуальною», — зауважив французький політик.Олланд наголосив, що в цьому сенсі варто здійснювати тиск щоразу, коли йдеться про порушення з боку Російської Федерації норм міжнародного права. Наприклад, як це сталося в Україні чи у Сирії.


«Щоразу з боку Європейського союзу має бути відповідна реакція. Тому режим санкцій, на мою думку, мусить бути збережений, і перспектива його полегшення в цьому сенсі не є вельми доречною», — наголосив Франсуа Олланд.


Раніше французький політик заявив, що миротворча місія ООН на Донбасі має бути лише на кордоні між Україною та Росією.


Як повідомляв «Главком», Олланд «підтримує всі зусилля і будь-яку політику, яка спрямована на доведення і втілення в життя Мінських угод».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/olland-rosiya-je-partnerom-yakogo-treba-trimati-na-nalezhniy-distanciji--532775.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя