Дотримання Мінських угод унеможливлює належну оборону України – генерал-полковник Генштабу ЗСУ

  Путін продовжує застосовувати свою гібридну тактику, котра з часів останнього перемир’я забрала сотні життів українських воїнів. Заяви запона, що на брутальне порушення угод, Москва отримає нові жорсткі обмеження, наразі залишаються лише балачками. Зазначають Патріоти України. Україна дотримуючись в односторонньому порядку підписаних угод, фактично зв’язала собі руки. Не відповідаючи повноцінно ворогу на вогонь ,не ведучи активних дій наші війська поставили себе в скрутну позицію. Про це й каже один з авторитетніший військових експертів держави. Дотримання Мінських угод унеможливлює активну оборону України. Таку заяву в коментарі “Обозревателю” зробив генерал-полковник у відставці, колишній начальник Генерального штабу ЗСУ, колишній перший заступник міністра оборони України Анатолій Лопата. “Ми повністю програємо.  

Приймаючи умови Мінських угод, ми свідомо прирікаємо себе на пасивну оборону. Нас розстрілюють щодня, а ми спокійно спостерігаємо”, – сказав генерал. “Важко сьогодні знайти державу у світі, яка б так пасивно вела захист своїх територій, як ми”, – підкреслив вівйськовий. Генерал переконує, “ми повинні воювати”. “Ми повинні вести активну оборону. Це означає, що якщо в мене хтось стріляє, я повинен нанести адекватний удар.

Читайте также: СМИ узнали планы Украины и России относительно Донбасса

Якщо я хочу миру, то я повинен бути готовий до захисту свого будинку, своєї родини, своєї території. І будь-який агресор повинен отримати адекватну відповідь”. Генерал упевнений: ситуація, в якій опинилася українська армія, пов’язана з тим, що протягом усіх років незалежності України “наша держава капітулювала іншій державі”. “Планово руйнувалася оборонна структура держави, знищувалися Збройні сили.

Нас залишили беззбройними – продали все те, що залишив нам Радянський союз”, – заявив Анатолій Васильович Лопата. Звісно, генерал говорить суто з військової точки зору, залишаючи політичну складову політикам. Однак, якщо наші західні союзники вважають, що статус-кво на Донбасі, це те навіщо підписувалися папери у Мінську, українські можновладці мають це енергійно заперечувати. Напевно ні Німеччина, ні Франція, тим паче ні США не терпіли б гібридних викрутасів Кремля, котрі щодня забирали б життя та здоров’я їхніх цивільних та військових.


ОРД

ТОП новости

Вход

Меню пользователя